Reference

Titulek: Pomoc při kojení Vložil: Macholánová Monika Datum: 21.05.2015

Byla jsem po císařském řezu a syn měl velmi silnou žloutenku, takže jsme měli problémy s kojením. Týden po porodu byl stále spavý, nešlo ho probudit a téměř nic nevypil - to nás opravdu děsilo a pediatr pouze řekl, ať si koupíme UM a když nezačne pít, tak musíme do nemocnice. Celá zoufalá jsem večer hledala pomoc na maminkovském serveru, kde se mi ozvala paní Musilová. Byla tak neskutečně hodná, že k nám přijela i v pozdních večerních hodinách. Na její návštěvu nikdy nezapomenu, byl to doslova zázrak. Malý se díky jejímu zásahu ihned probudil a hladově začal pít. Bylo to neuvěřitelné. A od té doby byl jak hodinky - pravidelně se budil sám na mlíčko každé 3 hodiny. Za týden se vrátil zpět na svoji porodní hmotnost (3.360 g) a ve 4 měsících vážil dokonce 8.240 g. Nikdy nepřestanu být paní Musilové vděčná za pomoc, kterou nám poskytla, jinak bychom skončili v nemocnici. Je to skvělá laktační poradkyně a ještě jednou děkujeme!

Titulek: Kurz vázání šátku Vložil: Darja Datum: 05.05.2015

Paní Annu vřele doporučuji. Velice milá a krásně vysvětlila a ukázala jak vázat šátek.

Titulek: Poradenství při kojení Vložil: Iva Donovalová Datum: 19.02.2015

Laktační poradkyni Aničku mohu všem jen a jen doporučit. Neskutečně empatická poradí pomůže, a je poznat že tuto "práci" bere jako poslání. Sešla jsem se s ní už před porodem byla za mnou v porodnici, několikrát doma, a díky ní plně kojím své miminko. Zároveň mi vysvětlila vázání šátků.
TAkže Aničko, MOC a MOC děkuji za tvůj čas - jsi mi vždy neskutečnou podporou, když jsou problémy s kojením, vyslechneš poradíš, najdeš si na mě čas i po telefonu, a vždy jsi neskutečně milá, příjemná, a jen díky tobě kojím. Děkuji. Iva

Titulek: Kurz nošení v šátku 18. 10. 2014 Vložil: Jana Kobzová Datum: 13.12.2014

K šátkování jsme se dostali díky dceři, kterou hodně trápily "prdíky" a neustále vyžadovala kontakt se mnou nebo manželem, v opačném případě byla velmi neklidná. Kamarádka nám šátek půjčila a my jsme to zkoušeli podle youtube, ale pořád to nebylo ono.
Díky internetu jsme našli úžasnou paní Aničku Musilovou, která nám kurz přizpůsobila zcela našim potřebám. Když malá spinkala dozvěděli jsme se pár věcí z teorie, ze které jsem si hlavně já odnesla, že se mám spoléhat hlavně na svou intuici a nemám řešit, co říká nebo píše okolí. Poté nám vysvětlila vázání a utahování...mám pocit, že nejnadšenější člen rodiny byla v tu dobu naše malá Juli, protože při tom mohla spokojeně spát dál u jednoho z nás :)
S drobným odstupem času mohu říct, že neexistuje lepší věc než šátek. Využíváme ho při procházkách s pejsky, ve městě, kde je to s kočárkem opravdu boj i při domácích pracích. Nejvíce oceňuji těsnou přítomnost Juli, díky tomu nemusím neustále běhat k postýlce ji kontrolovat. Rádi ho bereme s sebou i na návštěvy a když je potřeba Juli k sobě přitulíme a ona vesele spinká i v tom největším hluku až se okolí diví. Díky šátku lépe poznávám, co moje dítě potřebuje. Vím teď podle reakcí, že chce například pít nebo spát. Máme teď to nejspokojenější usměvavé miminko.

A za to vše patří obrovské díky Vám paní Aničko

Titulek: Kurz nošení dětí 15.11. 2014 Vložil: Šebelová Monika Datum: 28.11.2014

Dobrý den přeji,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za hezké moc milé posezení s paní Annou Musilovou která kurz vedla. Vše názorně, srozumitelně a odborně vysvětleno a ukázáno, byla jsem moc nadšená a povzbudilo mne to k další spolupráci. Všem vřele doporučuji, těm kteří ještě váhají své děti nosit, i těm kteří jsou rozhodnuti své děti dát kam patří, na matčino srdce... Věřím že se nám oboustraně projevená láska matka-dítě mnohonásobně vrátí. :-)

Matka čekatelka, Šebelová Monika

Přidat nový příspěvek