Reference

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases? Vložil: Albertraf Datum: 08.06.2018

The prostate is an essential section of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all varieties of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections from other areas in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some in the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations a week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a proper prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should choose prostate examination at least one time annually.

Titulek: Pomoc při kojení Vložil: Macholánová Monika Datum: 21.05.2015

Byla jsem po císařském řezu a syn měl velmi silnou žloutenku, takže jsme měli problémy s kojením. Týden po porodu byl stále spavý, nešlo ho probudit a téměř nic nevypil - to nás opravdu děsilo a pediatr pouze řekl, ať si koupíme UM a když nezačne pít, tak musíme do nemocnice. Celá zoufalá jsem večer hledala pomoc na maminkovském serveru, kde se mi ozvala paní Musilová. Byla tak neskutečně hodná, že k nám přijela i v pozdních večerních hodinách. Na její návštěvu nikdy nezapomenu, byl to doslova zázrak. Malý se díky jejímu zásahu ihned probudil a hladově začal pít. Bylo to neuvěřitelné. A od té doby byl jak hodinky - pravidelně se budil sám na mlíčko každé 3 hodiny. Za týden se vrátil zpět na svoji porodní hmotnost (3.360 g) a ve 4 měsících vážil dokonce 8.240 g. Nikdy nepřestanu být paní Musilové vděčná za pomoc, kterou nám poskytla, jinak bychom skončili v nemocnici. Je to skvělá laktační poradkyně a ještě jednou děkujeme!

Titulek: Kurz vázání šátku Vložil: Darja Datum: 05.05.2015

Paní Annu vřele doporučuji. Velice milá a krásně vysvětlila a ukázala jak vázat šátek.

Titulek: Poradenství při kojení Vložil: Iva Donovalová Datum: 19.02.2015

Laktační poradkyni Aničku mohu všem jen a jen doporučit. Neskutečně empatická poradí pomůže, a je poznat že tuto "práci" bere jako poslání. Sešla jsem se s ní už před porodem byla za mnou v porodnici, několikrát doma, a díky ní plně kojím své miminko. Zároveň mi vysvětlila vázání šátků.
TAkže Aničko, MOC a MOC děkuji za tvůj čas - jsi mi vždy neskutečnou podporou, když jsou problémy s kojením, vyslechneš poradíš, najdeš si na mě čas i po telefonu, a vždy jsi neskutečně milá, příjemná, a jen díky tobě kojím. Děkuji. Iva

Titulek: Kurz nošení v šátku 18. 10. 2014 Vložil: Jana Kobzová Datum: 13.12.2014

K šátkování jsme se dostali díky dceři, kterou hodně trápily "prdíky" a neustále vyžadovala kontakt se mnou nebo manželem, v opačném případě byla velmi neklidná. Kamarádka nám šátek půjčila a my jsme to zkoušeli podle youtube, ale pořád to nebylo ono.
Díky internetu jsme našli úžasnou paní Aničku Musilovou, která nám kurz přizpůsobila zcela našim potřebám. Když malá spinkala dozvěděli jsme se pár věcí z teorie, ze které jsem si hlavně já odnesla, že se mám spoléhat hlavně na svou intuici a nemám řešit, co říká nebo píše okolí. Poté nám vysvětlila vázání a utahování...mám pocit, že nejnadšenější člen rodiny byla v tu dobu naše malá Juli, protože při tom mohla spokojeně spát dál u jednoho z nás :)
S drobným odstupem času mohu říct, že neexistuje lepší věc než šátek. Využíváme ho při procházkách s pejsky, ve městě, kde je to s kočárkem opravdu boj i při domácích pracích. Nejvíce oceňuji těsnou přítomnost Juli, díky tomu nemusím neustále běhat k postýlce ji kontrolovat. Rádi ho bereme s sebou i na návštěvy a když je potřeba Juli k sobě přitulíme a ona vesele spinká i v tom největším hluku až se okolí diví. Díky šátku lépe poznávám, co moje dítě potřebuje. Vím teď podle reakcí, že chce například pít nebo spát. Máme teď to nejspokojenější usměvavé miminko.

A za to vše patří obrovské díky Vám paní Aničko

Titulek: Kurz nošení dětí 15.11. 2014 Vložil: Šebelová Monika Datum: 28.11.2014

Dobrý den přeji,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za hezké moc milé posezení s paní Annou Musilovou která kurz vedla. Vše názorně, srozumitelně a odborně vysvětleno a ukázáno, byla jsem moc nadšená a povzbudilo mne to k další spolupráci. Všem vřele doporučuji, těm kteří ještě váhají své děti nosit, i těm kteří jsou rozhodnuti své děti dát kam patří, na matčino srdce... Věřím že se nám oboustraně projevená láska matka-dítě mnohonásobně vrátí. :-)

Matka čekatelka, Šebelová Monika

Přidat nový příspěvek