Titulek: Kurz nošení v šátku 18. 10. 2014 Vložil: Jana Kobzová Datum: 13.12.2014

K šátkování jsme se dostali díky dceři, kterou hodně trápily "prdíky" a neustále vyžadovala kontakt se mnou nebo manželem, v opačném případě byla velmi neklidná. Kamarádka nám šátek půjčila a my jsme to zkoušeli podle youtube, ale pořád to nebylo ono.
Díky internetu jsme našli úžasnou paní Aničku Musilovou, která nám kurz přizpůsobila zcela našim potřebám. Když malá spinkala dozvěděli jsme se pár věcí z teorie, ze které jsem si hlavně já odnesla, že se mám spoléhat hlavně na svou intuici a nemám řešit, co říká nebo píše okolí. Poté nám vysvětlila vázání a utahování...mám pocit, že nejnadšenější člen rodiny byla v tu dobu naše malá Juli, protože při tom mohla spokojeně spát dál u jednoho z nás :)
S drobným odstupem času mohu říct, že neexistuje lepší věc než šátek. Využíváme ho při procházkách s pejsky, ve městě, kde je to s kočárkem opravdu boj i při domácích pracích. Nejvíce oceňuji těsnou přítomnost Juli, díky tomu nemusím neustále běhat k postýlce ji kontrolovat. Rádi ho bereme s sebou i na návštěvy a když je potřeba Juli k sobě přitulíme a ona vesele spinká i v tom největším hluku až se okolí diví. Díky šátku lépe poznávám, co moje dítě potřebuje. Vím teď podle reakcí, že chce například pít nebo spát. Máme teď to nejspokojenější usměvavé miminko.

A za to vše patří obrovské díky Vám paní Aničko

Přidat nový příspěvek